faceb2

instagram

flowie

shop2

Akcie, veľtrhy

Spoločnosť MEDIA/ST, s. r. o. sa pravidelne zúčastňuje na zahraničných a domácich veľtrhoch a výstavách.

26. výročie svojho pôsobenia na slovenskom mediálnom trhu

 

MEDIA/ST, s. r. o. – Media publishing house – v tomto roku završuje 26. výročie svojho pôsobenia na slovenskom a už niekoľko rokov i na českom mediálnom trhu. Od svojho vzniku sa venuje vydávaniu časopisov a tlačovín s technickým zameraním a prináša potrebné odborné informácie z oblasti strojárstva, stavebníctva, horeca, bytového dizajnu a ďalších oblastí.

 

Na internetových stránkach vydavateľstva si môžete prečítať časopisy a publikácie Strojárstvo/StrojírenstvÍ, Stavebníctvo a Bývanie, TOP trendy v bývaní, TOP hoteliertsvo/hotelnictví, Nízkoenergetické EKO bývanie/bydlení, Strojársky kalendár a TOP Fashion, ako aj internetový médiam. 

 

Centrála vydavateľstva založeného v roku 1997 sa nachádza v Žiline a pobočky sú v Bratislave, Banskej Bystrici, Trenčíne, Košiciach, Brne a Prahe.

 

V rámci vydavateľstva pôsobí samostatná skupina, ktorá pripravuje balíky elektronických produktov umiestnených na strojárskom serveri www.strojarstvo.sk a na stavebníckom serveri www.stavebnictvoabyvanie.sk. Ide o ponuku reklamných bannerov, elektronického spravodajského servisu, aktualizáciu katalógu strojárskych, resp. stavebníckych firiem, hromadné doručovanie e-pošty a ďalšie produkty.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby