faceb2

instagram

flowie

shop2

O firme

Vydavateľstvo s viac ako 25-ročnou pôsobnosťou a stabilnou pozíciou na trhu ponúka mimoriadne pestré portfólio magazínov a online portálov, ktoré sú čitateľsky atraktívne pre širokú verejnosť, ako aj pre odborníkov z rozličných oblastí priemyslu a kultúrnospoločenskej sféry.  

 

Od svojho vstupu na mediálny trh bolo orientované najmä na vydávanie časopisov s technickým obsahom, spektrum titulov však neustále rozširuje, pričom úspešne operuje na slovenskom aj českom trhu. Sídlo vydavateľstva, ktoré vzniklo v roku 1997, nájdete v Žiline a v Bratislave. Sledujúc trend čoraz atraktívnejších československých projektov vzniklo na začiatku roka 2012 aj české vydavateľstvo MEDIA/ST so sídlom na pražskom Žižkove, ktoré zastrešuje vydávanie českých a česko-slovenských titulov. Naše externé pracoviská však nájdete aj v Banskej Bystrici, v Trenčíne a v Brne. V printovej verzii, resp. v príslušných online verziách, si môžete vybrať zo širokej ponuky

magazínov: STROJÁRSTVO/STROJÍRENSTVÍ, STAVEBNÍCTVO A BÝVANIE, TOP TRENDY V BÝVANÍ, NÍZKOENERGETICKÉ EKOBÝVANIE/BYDLENÍ, TOP HOTELIERTSVO, TOP HOTELNICTVÍ, STROJÁRSKY KALENDÁR a TOP FASHION. Pod hlavičkou MEDIA/ST nájdete aj elektronický katalóg strojárskych a stavebných firiem. Každoročne sa v dielni vydavateľstva pripravuje aj stolový kalendár strojárskych a priemyselných firiem. Vydavateľstvo poskytuje aj komplexné PR služby a grafické spracovanie reklamných materiálov - plošnej inzercie, katalógov, ponukových listov - full servis od vizitky po bilboard.

 

 

Kolektív pracovníkov MEDIA/ST sa teší na spoluprácu s Vami.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby